Prasy krawędziowe

specjalistyczne urządzenia

Hydrauliczne krawędziarki

Podczas wielu przemysłowych prac produkcyjnych wymaga się specjalistycznych usług, pozwalających na stworzenie konkretnego kształtu. Nie zawsze wymaga to cięcia materiału – w wielu przypadkach dużo lepszym, a zarazem estetyczniejszym rozwiązaniem jest gięcie blach. Aby jednak było to wykonane dobrze, należy zastosować specjalistyczne urządzenia, jakimi są prasy krawędziowe.

 

W naszej firmie wykorzystujemy wyłącznie sprawdzony i niezawodny sprzęt, pozwalający na kompleksowe prace z najlepszymi efektami końcowymi. Duży obszar roboczy oraz szeroki zakres dostosowania siły pracy sprawia, że jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej wymagające i skomplikowane zamówienia przy zachowaniu najwyższej precyzji wykonania.

 

Mamy świadomość, że w przypadku tego rodzaju usługi niezwykle ważna jest dokładność – bardzo często gięte elementy są następnie łączone, przez co ich wymiary powinny być wyliczone co do milimetra. Dlatego też przy każdym zleceniu zachowujemy najwyższą ostrożność, a także wykorzystując profesjonalny sprzęt, zapewniający idealne dopasowanie do preferencji klienta.
 

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!