Magazyn blach

najwyższa jakość realizacji

Posiadamy własny magazyn blach

Zapewniamy wybór blach konstrukcyjnych, kwasoodpornych i aluminiowych wykonanych z tworzyw odpornych na działanie czynników atmosferycznych, ciętych i poddawanych obróbce w naszym parku maszyn. Dla Państwa wygody oraz dla zachowania jak najwyższej jakości w realizacji zamówień na elementy metalowe, zbudowaliśmy własny magazyn blach. Zapewnia nam szybką i kompleksową obsługę w zakresie świadczonych usług. W ten sposób ułatwiamy dostęp do odpowiednich rozwiązań, usprawniając pracę naszych specjalistów, a zarazem ułatwiając wybór właściwych materiałów metalowych przez naszych klientów.

 

Własny magazyn położony na terenie inwestycyjnym Konina to oszczędność czasu w trakcie realizacji zleceń oraz możliwość obniżenia kosztów związanych z przechowywaniem elementów metalowych tego typu. Wewnątrz posiadamy szeroki asortyment blach konstrukcyjnych, kwasoodpornych oraz aluminiowych. Korzystamy ze sprawdzonych dostawców, do których mamy pełne zaufanie w zakresie pozyskiwania materiałów metalowych. Ponadto pracujemy z blachami posiadającymi wymagane atesty, dając następnie gwarancję, że sięgają Państwo po sprawdzone produkty.

 

Budowa własnej hali produkcyjno-magazynowej była kolejnym krokiem ku rozwojowi firmy. Dokładamy starań, aby nasze przedsiębiorstwo nie tylko ciągle doskonaliło swoją działalność, ale przede wszystkim zapewniało fachową realizację zleceń zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych.

Skontaktuj się z nami!