Wycinarki laserowe

profesjonalny sprzęt

Nowoczesne wycinarki laserowe Trumpf

W naszej firmie już od wielu lat zajmuje się świadczeniem profesjonalnych i kompleksowych usług przemysłowych. Jedną z grup przeprowadzanych przez nas prac jest laserowe cięcie blach jest to także główny profil działalności naszej firmy.

 

Jest to najnowocześniejszy i najszybszy automatyczny proces obróbki różnych stali, w tym stali konstrukcyjnych, kwasoodpornych czy aluminium. Technologia pozwala na uzyskanie dowolnych kształtów wymaganych przez Klienta.

 

Mamy świadomość, że jednym z najważniejszych elementów, pozwalających na realizację usług z najwyższą precyzją i powtarzalnością jest profesjonalny sprzęt. Posiadamy nowoczesne wycinarki laserowe marki Trumpf, które oprócz cięcia kształtu pozwalają na uzyskanie otworów oraz graweru. Stoły robocze przystosowane są do obróbki blach o wymiarach maksymalnych 3000 x 1500 mm. Co ważne, maszyny te wyróżniają się niezwykłą dokładnością cięcia, gładkimi krawędziami oraz wysoką powtarzalnością.

 

W zależności od potrzeb i oczekiwań proponujemy realizację jednorazowej usługi, jak również stałą współpracą, opartą o regularne dostawy poszczególnych elementów. Aby zamówić u nas usługę laserowego cięcia stali, prosimy o skontaktowanie się z nami oraz przekazanie najważniejszych preferencji, jak również rysunków technicznych. To dzięki nim będziemy w stanie stworzyć odpowiednie elementy, w pełni zgodne z Twoimi oczekiwaniami. Oczywiście w razie potrzeby proponujemy fachowe doradztwo naszych specjalistów – zarówno w zakresie techniki pracy, jak również poszczególnych etapów realizacji.

 

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!