Cięcie laserowe CNC blach

kompleksowa usługa

Wycinanie laserowe

Zapewniamy Państwu kompleksową usługę obróbki mechanicznej blach, jakim jest cięcie laserowe CNC. Państwa pomysł nasi programiści przekształcą w wersję cyfrową, pozwalającą na wykonanie cięcia laserowego. Zapewniamy kompleksową obsługę od pomysłu, poprzez projekt, do dostarczenia gotowego wyrobu do Państwa (na obszarze Konina oraz województwa wielkopolskiego).

 

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na realizowanie profesjonalnych usług cięcia laserem CNC. Wszelkie czynności obróbcze są przeprowadzane na nowoczesnych maszynach, co daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów pod względem precyzji i dokładności realizacji. W ramach prowadzonych działań oferujemy przygotowanie projektu, a także przeprowadzenie procesu produkcyjnego z wykorzystaniem zaawansowanych systemów informatycznych.

Skontaktuj się z nami!

Zalety cięcia laserowego

Cięcie laserowe posiada szereg zalet, takich jak:

Wysoka dokładność wykonanych detali - dzięki zastosowaniu nowoczesnych maszyn sterowanych numerycznie istnieje możliwość wytwarzania różnego rodzaju kształtów i detali, co powoduje, że każdy z klientów będzie usatysfakcjonowany przeprowadzoną usługą

Wysoka jakość krawędzi cięcia - w swojej pracy wykorzystujemy wiązkę lasera, która dba o precyzję produkcji oraz dokładność całej realizacji

Duża prędkość cięcia - maszyny CNC są jednymi z najbardziej wydajnych urządzeń stosowanych w różnego rodzaju firmach i przedsiębiorstwach produkcyjnych. Dzięki ich wykorzystaniu możliwe jest wytwarzanie nie tylko partii prototypowych, ale również produktów seryjnych w możliwie najbardziej skróconym terminie realizacji.Duża prędkość cięcia - maszyny CNC są jednymi z najbardziej wydajnych urządzeń stosowanych w różnego rodzaju firmach i przedsiębiorstwach produkcyjnych. Dzięki ich wykorzystaniu możliwe jest wytwarzanie nie tylko partii prototypowych, ale również produktów seryjnych w możliwie najbardziej skróconym terminie realizacji.

Powtarzalność wycinanych kształtów - produkcja z wykorzystaniem maszyn sterowanych numerycznie jest niezwykle wydajna. Raz zaprogramowane urządzenie może przez wiele godzin wykonywać te same czynności wytwórcze, co wpływa na wysoką zdolność produkcyjną.

Dowolność w projektowaniu kształtów - każda z maszyn CNC współpracuje z nowoczesnym oprogramowaniem informatycznym, które pozwala na opracowanie tworzonych kształtów z dbałością o nawet najmniejszy szczegół. Daje to pewność sprostania oczekiwaniom każdego z klientów

Oszczędność zastosowanego materiału - stosowane przez nas maszyny zostały zoptymalizowane w taki sposób, aby cięcie blachy mogło się odbywać możliwie najmniejszym kosztem. Wpływ na to ma przede wszystkim ograniczenie odpadów do minimum poprzez właściwe rozplanowanie całej realizacji.

Szybki termin realizacji zlecenia - produkcja z wykorzystaniem maszyn sterowanych numerycznie jest niezwykle wydajna nawet w przypadku bardzo dużych zamówień. Odpowiednio zoptymalizowany system, a także kadra doświadczonych pracowników sprawiają, że każda z realizacji może być przeprowadzona w możliwie najbardziej skróconym czasie.

Wykorzystywane przez nas obrabiarki CNC umożliwiają cięcie laserowe materiałów o maksymalnym formacie oraz grubości:

Format
1500 x 3000 mm

Stal konstrukcyjna
o grubości do 25 mm 

Stal kwasoodporna
o grubości do 20 mm

Aluminium
do 15 mm

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do skorzystania z najodpowiedniejszych usług dla swoich potrzeb.

Według potrzeb możemy wykonać w detalach otwory, a także dowolny grawer.
 

Jeśli szukacie Państwo szczegółowych informacji, dotyczących świadczonej przez nas obróbki mechanicznej blach, zapraszamy do kontaktu. Chętnie wyjaśnimy wszystkie wątpliwości i zaproponujemy usługę dopasowaną do Państwa potrzeb.

Kontakt