Gięcie blach CNC

dbamy o szczegóły

Gięcie blachy na zamówienie

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala nam na realizowanie różnego rodzaju usług obróbczych. Specjalnością naszej firmy jest profesjonalna obróbka mechaniczna blach z wykorzystaniem nowoczesnej technologii CNC – sterowania numerycznego. Pozwala ona na szybkie realizowanie kolejnych usług, przy jednoczesnym zachowaniu największej precyzji oraz zgodności z zamówieniem klienta.

 

W swojej pracy korzystamy nie tylko z nowoczesnych maszyn, ale również z doświadczenia i kompetencji naszych pracowników. Pozwala to na realizowanie wszelkich zleceń z dbałością o nawet najmniejszy szczegół.

Skontaktuj się z nami!

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Gięcie blach to specjalistyczna usługa, którą możemy wykonać dla Państwa na naszych prasach. Posiadamy bogaty magazyn narzędzi wykorzystywanych do tego rodzaju prac, pozwalających uzyskać różnorodne płaszczyzny i promienie. Nasze obrabiarki CNC wyróżniają się także nowoczesnymi technologiami, pozwalającymi maksymalnie zwiększyć wydajność pracy. Realizujemy zlecenia zarówno jednostkowe, jak i masowe. Powoduje to, że na przestrzeni lat dla wielu przedsiębiorstw produkcyjnych staliśmy się kluczowym partnerem biznesowym realizującym różnego rodzaju czynności obróbcze.

Gwarancja najnowszej technologii

Nasza wykwalifikowana kadra pozwala na wykonanie usług dla najbardziej wymagających klientów, przy zachowaniu wysokiej jakości, precyzji i powtarzalności wyrobów. Wykonujemy gięcia o maksymalnym nacisku 230 ton, dla uzyskania wymaganej geometrii detali. Powoduje to, że uzyskane komponenty odznaczają się znakomitymi walorami technicznymi. Każda z maszyn wykorzystuje nowoczesne oprogramowanie komputerowe, co sprawia, że wprowadzone dane są realizowanie z dbałością o każdy szczegół. W swojej pracy wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości narzędzia, które są gwarancją precyzyjnej obróbki blach.

zapraszamy do kontaktu

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie!

W celu uzyskania szczegółowych informacji technicznych i możliwości wykonania usługi prosimy o kontakt z naszą firmą. Świadczymy nasze usługi na terenie Konina oraz całego województwa wielkopolskiego. Przeprowadzone na przestrzeni ostatnich lat liczne realizacje dają nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów pod względem szybkości oraz precyzji działania.

Kontakt