Wykrawanie CNC

Elementy na zamówienie do maszyn, mebli i innych konstrukcji

Obróbka CNC

Wśród wielu rodzajów obróbki mechanicznej blach, realizowanych w naszej firmie w Koninie, znajduje się również wykrawanie CNC. Dzięki niemu można stworzyć różnego rodzaju elementy, będące częścią większych konstrukcji maszyn, mebli i innych. Dlatego też oferowane przez naszą firmę usługi będą odpowiednim rozwiązaniem dla wielu zakładów produkcyjnych czy warsztatów.

 

W zależności od potrzeb i oczekiwań klientów przygotowujemy elementy wykonane pod wymiar, na podstawie specyficznych i rysunków technicznych, przesłanych przez klienta. Możemy stworzyć je z aluminium, mosiądzu, stali węglowej czy nierdzewnej.

 

Nowoczesne i wydajne obrabiarki CNC pozwolą na realizacje nawet najtrudniejszych zleceń na niewielkie, czy skomplikowane wzory. Nawet w ich przypadku możemy zapewnić najwyższą precyzję wykonania, jaką daje intuicyjny panel sterowania wraz ze sprawdzonymi i niezawodnymi podzespołami maszyny.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące wykrawania CNC w naszym wykonaniu, zachęcamy do kontaktu. Chętnie wyjaśnimy wszystkie wątpliwości i zaproponujemy odpowiednie rozwiązanie. Realizujemy zamówienia na terenie Konina i województwa wielkopolskiego.

Kontakt